Nepamirškime savo gyvenamųjų namų fasadų ir aplinkos

Nors Kaune vyksta fasadų restauravimo, kelių remonto ir kitos miesto tvarkymo programos, tačiau vis dar susiduriama su apleisto ir neprižiūrimo nekilnojamo turto problema.

Kaune vis dar yra apleistų ir griūvančių individualių statinių, kurių būklė nesikeičia jau daugybę metų. Apleisti, neprižiūrėti pastatų fasadai nepuošia miesto. Deja, tačiau namo išorė gali būti ne tik nemaloniu vaizdu, tačiau ir tapti pavojingu sveikatai. Fasado pažeidimuose neretai kaupiasi drėgmė ir pelėsis, galintis sukelti rimtų sveikatos problemų. Pasirūpinus fasadu, bus galima ilgai džiaugtis estetiška ir sveika aplinka bei užtikrinti sustiprinti namo apsaugą.

Juk visi norime gyventi tvarkingame mieste, todėl kiekvienas turime dėl to ir pasistengti. Vien tik savivaldybės pastangų čia nepakanka – reikalingas ir pačių pastatų savininkų supratimas, noras tvarkytis. Yra daug pavyzdžių, kaip seni, neprižiūrėti pastatai atgimsta naujai ir prisideda prie gražesnio Kauno veido.

Tad kviečiame Panemunės seniūnijos gyventojus nepamiršti savo gyvenamųjų namų fasadų, aplinkos – juos puoselėti ir prižiūrėti, tinkuoti, nudažyti, kad apleisti, aptrupėję fasadai nedarytų gėdos nei miestui, nei statinio savininkui! Taip pat kviečiame ir raginame sutvarkyti ir aplinką, tada ir patiems gyventi bus smagiau.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content