Nepakliūkite į sukčių pinkles!

Informuojame, kad Policijoje gauti pranešimai, kai asmenys, prisistatantys socialinių paslaugų tiekėjais, atvykę pas senolius, duoda paramą pinigais ir maistu, o vėliau apgaulės būdu, pasisavina senolių santaupas.

Šančių bendruomenės pareigūnė įspėja:

  • Atvykus bet kokiems specialistams – reikalaukite pateikti darbo pažymėjimą, o nepažįstamų asmenų į namus neįsileiskite.
  • Policijos pareigūnai, socialiniai darbuotojai, banko darbuotojai ir kiti asmenys – neatvyksta į namus tikrinti galimai netikrų pinigų.

 Būkite budrūs!

Nepakliūkite į sukčių pinkles!

Kauno apskrities VPK Viešosios tvarkos valdybos

Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content