Nenaudojamų žemės sklypų, esančių Panemunės seniūnijoje, sąrašas

Vadovaudamiesi Nenaudojamos žemės nustatymo tvarkos aprašo 6 punktu Panemunės seniūnijos vyr. specialistai Loreta Knėpienė ir Mindaugas Vinciūnas 2019 m. gegužės 13, 14, 15, 16, 17 dienomis atliko patikrinimus seniūnijos teritorijoje.
Nenaudojamos žemės sklypų sąrašas sudarytas vadovaujantis punktu 4.7. – neprižiūrimas nenaudojamos žemės sklypas ar jo dalis (pažeidžiamos Tvarkymo ir švaros taisyklės).

Nenaudojamų žemės sklypų, esančių Panemunės seniūnijoje, sąrašas

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content