,,Nemuno pleneras“ dalyvių tapybos darbų paroda

Panemunės seniūnijos paplūdimio teritorijoje 2020 m. rugsėjo 17 d. vyko ,,Panemunės Fluxus Labas!” panemuniečių ir jų svečių tapymo iš natūros gamtoje pleneras.

Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga 2020 m. spalio 1 d. Panemunės seniūnijos kiemelyje buvo surengta ,,Nemuno pleneras“ dalyvių tapybos darbų paroda.

Dėkojame parodos organizatoriui Kęstučiui Žižiui

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content