Nemokamos teisinės konsultacijos

Kauno miesto gyventojai kviečiami dienos užsukti į teisinių konsultacijų laboratoriją, kur nuo vasario 1 iki gegužės 31 d. bus teikiama nemokama teisinė pagalba įvairiais teisiniais klausimais.

Nemokamos teisinės konsultacijos bus teikiamos Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Teisės katedroje (Gedimino g. 41, Kaunas, 13 aud.,), prieš tai  el. paštu [email protected] atsiuntus konkretų problemos aprašymą. Pagalbą teisės klausimais teiks Teisės studijų programos antro kurso studentai. Studentus koordinuos ir prie konsultacijų prisidės Teisės katedros asistentas Sigitas Šamanskas ir katedros vedėja Iveta Vitkutė-Zvezdinienė.

Kontaktinis asmuo: teisininkas Sigitas Šamanskas, Tel. Nr. 8 699 64353, el. p. [email protected]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content