Nemokamos psichologo konsultacijos projekte „Normalu jei neramu” padeda pasijusti geriau vis daugiau kauniečių

Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis apie 25 proc. Europos gyventojų kenčia nuo kasdien juos lydinčio nerimo bei depresijos. Ne išimtis ir Lietuva, iki šiol pirmaujanti pagal itin skaudžią – savižudybių – statistiką Europos Sąjungoje. Specialistai ir emocines krizes išgyvenę žmonės vieningai sutaria: viena efektyviausių priemonių kovoje su šia skaudžia statistika – laiku priimta psichologinė pagalba.

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras informuoja, jog visi su psichologiniais sunkumais susiduriantys Kauno gyventojai gali tapti programos „Normalu, jei neramu“ dalyviais ir kreiptis nemokamos specialistų pagalbos. Psichologo konsultacijoms registruotis galima anonimiškai, joms nereikalingas gydytojo siuntimas.

Daugiau informacijos www.kaunovsb.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content