Nemokami laipiojimo užsiėmimai moksleivių klasėms nuo rugsėjo mėn.

VšĮ „Miegantys drambliai“ kviečia seniūnijos moksleivius išmėginti laipiojimo sportą:

„Sveikiname su Rugsėjo 1-ąja nuo visos mūsų komandos!

Naujus mokslo metus norėtume pasitikti ir vėl kviesdami moksleivių klases į „Kūno kultūra KITAIP” laipiojimo sporto užsiėmimus pagal Kauno miesto savivaldybės remiamą projektą „Laipiojimas ir aktyvus laisvalaikis Kaune”. Šio projekto dėka galime pakviesti 60 skirtingų moksleivių klasių į vieną nemokamą laipiojimo užsiėmimą.
Žinoma, pirmenybę norėtume teikti artimiausioms mokykloms (Dainavos bei Eigulių seniūnijos). Labai džiaugtumėmės, jei galėtumėte pasidalinti turimais kanalais su mokyklomis apie šią galimybę moksleiviams.

Mokytojams reikėtų užpildyti šią registracijos anketą, ir joje pasirinkti patogų užsiėmimo laiką:

https://goo.gl/forms/ZCbSgpuhIPCmLbW53

SVARBU mokytojams: pasirūpinti, jog vaikai turėtų švarią sportinę avalynę ir patogią aprangą“

Projektų koordinatorė +370 608 78667

VšĮ „Miegantys drambliai”

  1. Krėvės pr. 49 (PC RĖDA), Kaunas 49438

www.facebook.com/vsimiegantysdrambliai

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content