Nemokamas buitinės technikos išvežimas

Bendra informacija apie atliekų išvežimą

Buitinės technikos išvežimas ir elektronikos išvežimas yra NEMOKAMAS. Išvežimo paslauga teikiama registracijos formoje nurodytose miestuose/rajonuose.

Registracijos formos pildymo taisyklės

Visus * pažymėtus laukelius būtina užpildyti.

Atliekos iš gyventojų yra surenkamos darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Nedarbo metu naudotą elektroniką galima palikti prie namo ar laiptinėje, tačiau apie įrangos paliktą vietą būtina pažymėti registracijos formoje. Jei palikote laiptinėje, komentaruose nurodykite įėjimo į laiptinę kodą.

Atiduodama buitinė technika ir elektronika turi būti paruošta patogiam jos paėmimui. Jeigu prietaisai nebus tinkamai paruošti išvežimui, paslauga gali būti nesuteikta.

Gavus užsakymą, informuosime Jus apie numatomą naudotos elektronikos paėmimo laiką.

Jei turite klausimų dėl registracijos, supirktuvių darbo valandomis skambinkite telefono numeriu 8 600 900 30.

Daugiau informacijos

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content