Narsiečiuose vyko iniciatyva „Atsakingas šeimininkas-laimingas augintinis”

Asociacija „Narsiečių bendruomenė“ 2020 m. birželio 1 d., kai minima Tarptautinė vaikų gynimo diena, sukvietė Narsiečių gyventojus, ypač vaikus, į iniciatyvą „Atsakingas šeimininkas-laimingas augintinis“.

Augant kvartalui jame kuriasi ne tik daugiau gyventojų, bet ir augintinių. Labai svarbu, kad augintiniai (dažniausiai tai šunys) būtų laikomi ir prižiūrimi atsakingai, nekeltų pavojaus sau ir kitiems, o vaikai žinotų, kaip elgtis su savu ir svetimu gyvūnu. Iniciatyva sulaukė gausaus būrio augintinių ir jų šeimininkų. Susirinkę gyventojai tikino, kad vaikams labai svarbu gyvūnus pažinti ir mokėti su jais elgtis. Dar kartą dėkojame savo draugams „Real Dog“ ir Narsiečių gyventojams, kurie palaikė mūsų iniciatyvą!!! Akimirkos iš susitikimo asociacijos Facebook

puslapyje:

https://www.facebook.com/108124890587909/posts/297426204991109/

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content