Narsiečiuose moliūgų paroda

 

Asociacija Narsiečių bendruomenė kviečia gyventojus prisidėti prie rudeniškos idėjos „Moliūgų paroda“. Visi gyventojai kviečiami savo išskobtą moliūgą spalio 21 d. atnešti prie knygų namelio Vyčio Kryžiaus g., kur ir bus eksponuojami visi moliūgai. Moliūgų paroda gyventojus džiugins iki lapkričio 3 d. Kviečiame parodos metu gyventojus apsilankyti šioje parodoje ir nusifotografuoti, nuotraukas siųskite adresu [email protected], burtų keliu bus ištrauktas laimingasis, kuris bus apdovanotas prizais. Atneštus moliūgus į parodą, reiktų pasiimti lapkričio 3 d.

Džiaugiamės, kad gražias iniciatyvas palaiko ne tik Narsiečių gyventojai, bet ir žiniasklaidos atstovai. Narsiečių moliūgų parodą pastebėjo Lietuvos ryto žurnalistai, spausdino ne tik laikraštyje, tačiau viešino ir savo portale. Organizatoriai džiaugiasi dar vienu pavykusiu projektu.
Lapkričio 3 d. Moliūgų paroda buvo sutvarkyta, o organizatoriai imasi sekančio projekto ir jau dabar intensyviai ruošiasi naujam iššūkiui – „Kalėdinė Liepų alėja“.

Asociacijos Narsiečių bendruomenė informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content