Narsiečiuose įžiebta kalėdinė eglutė

2018 m. gruodžio 7 d. Aleksote, Narsiečių mikrorajone, pirmą kartą įžiebta kalėdinė eglutė. Žaliaskarė buvo papuošta šimtu originalių žaisliukų, kuriuos savo rankomis pagamino Narsiečių gyventojai Kauno miesto Vinco Kudirkos bibliotekos Tirkiliškių padalinyje asociacijos Narsiečių bendruomenė surengtose kalėdinių žaisliukų dirbtuvėse.

Į šventę susirinko virš šimto Narsiečių gyventojų. Nuo scenos sveikinimo žodį tarė Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė, kuri palinkėjo jaunai bendruomenei augti ir stiprėti. Šventinę programą tęsė ir susirinkusiuosius subtiliu šokiu sužavėjo jaunoji balerina Vasarė Juodelytė. Be abejo, gausiai susirinkę mažieji narsietukai sulaukė ir Kalėdų senelio su Elsa iš Ledo šalies, kurie visus vaikus pradžiugino mažomis dovanėlėmis ir linksma programa.

Šventės pabaigoje scenoje įvyko premjera – Narsiečių gyventojas Modestas Kapustinskas neatlygintinai sukūrė ir įrašė Narsiečių himną, kurį pirmą kartą atliko gyvai eglutės įžiebimo šventės metu.

Renginyje taip pat dalyvavo Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operacinio vadovavimo skyriaus specialistas Arvydas Putrimas, kuris ne tik dalijo informacinius lapelius apie saugų elgesį su ugnimi, bet ir konsultavo visus norinčius apie elgesį su petardomis ir fejerverkais, kaip apsaugoti savo namus šventiniu ir žiemos laikotarpiais.

Renginio metu visi šventės dalyviai buvo kviečiami vaišintis karšta arbata ir skanėstais.

Asociacijos Narsiečių bendruomenė šūkis – „Kartu galime daug daugiau!!!“. Kalėdinės eglutės įžiebimo šventė įrodė, kad kartu tikrai galime nuveikti daug darbų ir iššūkių, kad gyventi mikrorajone būtų gera, ramu ir saugu.

Renginį gyventojams organizavo asociacija Narsiečių bendruomenė. Renginys buvo finansuojamas projekto „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ lėšomis.

Asociacijos Narsiečių bendruomenė informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content