Narsiečių Talentai 2019 ir asociacijos Padėkos vakaras

Gruodžio 14 d. menų fabrike Potiomkinas įvyko Narsiečių Talentų renginys. Asociacija Narsiečių bendruomenė šių metų projekte „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ visą dėmesį skyrė Narsiečių jaunimui. Renginyje pasirodė 10 Narsiečių talentų, kurių veiklos labai skirtingos. Susirinkę asociacijos nariai ant scenos galėjo išvysti baleriną, gimnastę, projektuotoją, techniką, žirgų jojimo atstovę, fortepijonistę, gitaristę, akordionistą, korneto talentą ir vedėjo veikla susidomėjusiu jaunuoliu. Talentai buvo apdovanoti prizais ir diplomais. Žavingiausiu talentu tapo Vasarė Juodelytė, Grakščiausiu talentu – Emilija Pažėraitė, Talentų talentu – Faustas Mikalėnas, Originaliausiu talentu – Domantas Zailskas, Šiuolaikiškiausiu talentu – Arminas Šnaider, Lanksčiausiu talentu – Gabija Leitanaitė, Profesionaliausiu talentu – Laura Stonytė, Kūrybiškiausias talentas – Gabrielė Pukelytė, Muzikaliausias talentas – Selmas Salys ir Artistiškiausias talentas – Kipras Brazauskas.
Antra renginio dalis buvo skirta asociacijos nariams. Buvo įteiktos padėkos nariams, kurie vienaip ar kitaip prisidėjo prie asociacijos veiklos. Vakaro metu vyko asociacijos menininkų darbų aukcionas, taip pat asociacijos narių rankdarbių mugė. Vakarėlis užsitęsė iki vėlumos, niekas neskubėjo skirstytis, nes visi turėjome apie ką pakalbėti, na ir žinoma šokių aikštelė buvo naudojama pagal paskirtį.
Asociacijos Narsiečių organizatoriai dėkoja visiems, kurie dalyvavo ir linki gražaus ir šilto švenčių laukimo.
Organizatorius Asociacija Narsiečių bendruomenė.

Asociacijos Narsiečių bendruomenė informacija

Renginys finansuojamas projekto „REMTI BENDRUOMENINĘ VEIKLĄ SAVIVALDYBĖSE“ lėšomis

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content