Narsiečių laisvalaikio zoną papildė naujas statinys

Narsiečių laisvalaikio zoną papildė naujas statinys – Vaikų žaidimų-žaislų mainų namelis. Žaislų mainų namelis pastatytas iš gyventojų lėšų, Asociacijai Narsiečių bendruomenė teko prisidėti tik maža dalimi lėšų.

Asociacija Narsieičių bendruomenė džiaugiasi gyventojų iniciatyvomis ir aktyvumu. Asociacijos šūkis „Kartu galime daug daugiau” ir vėl pasiteisino su kaupu.

Asociacijos Narsiečių bendruomenės informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content