Narsiečių bendruomenės Užgavėnių šventė

2019 m. vasario 23 d. asociacija Narsiečių bendruomenė surengė Užgavėnių šventę. Renginio data buvo parinkta atlikus asociacijos narių apklausą.

Nors diena pasitaikė žvarbi, į Užgavėnes gausiai susirinko Narsiečių gyventojai ir jų draugai. Asociacijos Narsiečių bendruomenė pirmininkė Vilma Litvaitienė, šventės metu buvusi žavia Ožkele, pasveikino visus susirinkusius ir pakvietė ne tik aktyviai dalyvauti šokiuose ir žaidimuose, bet ir pastatytoje palapinėje visus vaišintis nemokama kava, arbata, užkandžiais ir saldumynais.

Užgavėnes taip pat aplankė ir Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė, kuri džiaugėsi jauna ir aktyvia asociacija, linkėjo nesustoti ir visiems kartu dirbti bendram labui.

Už šventės pramoginę programą savanoriškais pagrindais pasiūliusi būti atsakinga Sigita Garbauskienė visiems surengė tikrą fiestą. Šokiai ir rateliai, įvairūs žaidimai nepaliko abejingų nei suaugusiųjų, nei ypač gausiai susirinkusių mažųjų šventės dalyvių. Šventę vainikavo ir pavasario sugrįžimą užtikrino Kanapinio ir Lašininio dvikova bei Morės deginimas.

Asociacijos Narsiečių bendruomenė pirmininkė Vilma Litvaitienė dėkojo visiems susirinkusiems Narsiečių gyventojams ir priminė asociacijos šūkį: „Kartu mes galime daugiau!!!”

Asociacija Narsiečių bendruomenė labai dėkinga kiekvienam, prisidėjusiam, kad Užgavėnių šventė įvyktų ir pavyktų. Taip pat dėkojame J. Gulbinienės įmonei, UAB Aliaska, UAB Lietuvos kepėjas, Povilui Šeštokui, Andriui Milkiui.

Asociacijos Narsiečių bendruomenė informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content