Narsiečių bendruomenės projekto Eismo saugumas bendruomenėse renginys

Spalio 3 d. vakarą Asociacijos Narsiečių bendruomenės nariai rinkosi į išskirtinai kitokią vietą t.y. autodromą! Asociacija dalyvauja projekte Eismo saugumas bendruomenėse, todėl autodromas puiki vieta išbandyti savo įgūdžius slidžioje trasoje. Dalyviams tai buvo išskirtinė galimybė išbandyti autodromo visas siūlomas trasas. Įspūdžiai neapsakomi, adrenalino užteko visiems su kaupu. Po slidžių trasų išbandymo visi rinkomės į aptarimą, kuriame diskutavome apie padarytas klaidas, panaudojimą situacijos tikrame kelyje.
Asociacija Narsiečių bendruomenė dėkoja UAB ARV-auto vadovui Valdui Šlepikui už suteiktą galimybę naudotis autodromu, už patarimus, smagias diskusijas ir nuoširdų bendravimą.

Asociacijos Narsiečių bendruomenė informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content