Narkotikams – NE

Š. m. vasario 6 d. pradėjo veikti nemokama policijos pasitikėjimo linija „Narkotikams – NE“.

Telefonu 8 700 60 777 policija ragina žmones skambinti ir pranešti apie žinomus narkotikų platintojus ar vietas, kur gali būti vykdoma nusikalstama veika – narkotinių medžiagų platinimas.

Linija veiks darbo dienomis nuo 7 iki 20 val., į skambučius atsilieps policijoje dirbantys apmokyti darbuotojai.

Asmens pateikta informacija tiesiogiai pateks į apskrities vyriausiojo policijos komisariato specializuotą kriminalinės policijos padalinį, kur, tikslingai paskirti pareigūnai, ne vėliau kaip per 1 parą imsis konkrečių veiksmų, susijusių su ja. Nuolat bus vykdoma asmenų perduotos informacijos kontrolė, o apie rezultatus informuojama visuomenė.

Pareigūnų darbas bus nukreiptas į narkotinių medžiagų pasiūlos mažinimą ir į asmenis, kurie tokias medžiagas platina.

Policija ragina nebūti abejingais ir pasidalyti turima informacija. Pranešti galima anonimiškai, arba prisistatant.

Žinote informaciją apie narkotinių medžiagų platinimą? Neignoruokite! Praneškite policijai anonimine policijos pasitikėjimo linija 8 700 60 777.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content