Nacionalinis Lietuvos seniūnijų konkursas ,,Valstybę kuriame mes“

Panemunės seniūnija dalyvauja Kultūros ministerijos paskelbtame Nacionaliniame Lietuvos seniūnijų konkurse ,,Valstybę kuriame mes“, kurio tikslas – sutelkti Lietuvos seniūnijas kultūrinėms, pilietinėms iniciatyvoms, stiprinančioms valstybingumą.
Konkursas „Valstybę kuriame mes“ yra Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo programos  sudėtinė dalis.
Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmuose premjero Sauliaus Skvernelio  iniciatyva  2018 m. lapkričio 6 d. vyko padėkos popietė, buvo pasveikintos seniūnijos, tame tarpe Panemunės ir Aleksoto seniūnijos, sėkmingai dalyvavusios Nacionalinio Lietuvos seniūnijų konkurso ,,Valstybę kuriame mes“ antrajame etape.

 

 

 

 

Seniūnijos apdovanotos atminimo medaliu ir padėkos raštu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daugiau informacijos
http://lrv.lt/lt/naujienos/premjeras-bendruomeniskumas-didziausia-jega

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content