Mūsų šeima-pavyzdys kitiems

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, kaip ir kasmet paminėdamas Tarptautinę šeimos dieną, gegužės 14-ąją organizuoja jau tradiciniu tapusį renginį „Mūsų šeima – pavyzdys kitiems!“ Kauno Santakos parko stadione.

Kauniečiai ir miesto svečiai gegužės 14–ąją kviečiami švęsti Tarptautinę šeimos dieną. Šios šventės proga  Kauno Santakos parko stadione jau nuo vidurdienio šeimų lauks įvairūs renginiai ir pramogos. Šventės dalyviai turės galimybę  interaktyviai praleisti popietę net trijose skirtingose zonose: sporto, sveikatos ir edukacinėje.

Sporto zonoje 11.15 val. jūsų lauks šeimų orientavimosi žaidimas, kurio metu užsiregistravusios komandos turės išskirtinę progą sudalyvauti įdomiame ir įtraukiančiame komandiniame žaidime bei pademonstruoti savo fizinį pasirengimą bei loginį mąstymą.

Taip pat sporto zonoje 12.00–14.00 val. vyks šeimų estafetės. Tai įvairiausios nuotaikingos, netikėtos rungtys, kurių metu žaidimų dalyviai – šeimos – galės išbandyti savo jėgas rungtyniaudamos tarpusavyje. Po estafečių visi norintys galės stebėti kovų menų pasirodymą, kurį pademonstruos Rytų kultūros studija WUDANG TAO.

Sveikatos zonoje nuo 11 val. renginio organizatorius, Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, suteiks dalyviams galimybę nemokamai pasimatuoti kraujospūdį, atlikti savo kūno sudėties analizę, sužinoti anglies monoksido (CO) kiekį iškvepiamame ore bei sudalyvauti viktorinoje. Taip pat šioje zonoje savo veiklas pristatys Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties paramedikai.

Edukacinė zona – tai mokomoji pažintinė erdvė, kuri bus skirta švietėjiškai veiklai. Viso renginio metu Kauno miesto bendruomenės pareigūnai pristatys savo veiklas. VšĮ „Veiklių mamų klubas Kaune” renginio metu kvies mamas susipažinti su klubo veikla, misija ir ateities planais, pasidalinti savo svajonėmis, idėjomis bei lūkesčiais. „Nežiniuko akademija” kvies sudalyvauti edukacinėje programėlėje „Kelionė aplink pasaulį”, kurios metu ant stebuklingo kilimo jie aplankys kitas šalis, tenai kurs, žais ir šoks. Išmoks įvairių pasaulio tautų šokių ir žaidimų bei kurs savo svajonių pasaulį! Taip pat renginio metu mažieji dalyviai galės susipažinti ir išbandyti „EdukoLT” žaislus bei lavinimo priemones.

Renginio pabaigoje 14.00–15.00 val. šventės dalyvius džiugins „Vėjo gaudytojų“ pasirodymas su burbulais. Tai pramoga, padovanosianti jums daug nepamirštamų akimirkų, puikią nuotaiką bei geras emocijas. Nepraleiskite galimybės atvykti į šventę ir pasigrožėti šia atrakcija.

Renginys nemokamas, todėl maloniai kviečiame visus dalyvauti!

Daugiau informacijos apie renginį:

https://www.facebook.com/events/141045286437411/

Informacija apie šeimų orientavimosi varžybas ir komandų registracija: https://www.facebook.com/events/302090326889345/

 

Informaciją parengė: Gediminas Toleikis, Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro Visuomenės sveikatos stiprinimo ir stebėsenos skyriaus visuomenės sveikatos specialistas, tel.: (8 37) 45 47 17, el. p. [email protected].

 

Daugiau informacijos: Jūratė Jackytė, Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, tel.: (8 37) 45 47 17, el. p. [email protected].

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content