Mokytojų – senjorų pagerbimo šventė

Š. m. spalio 6 d.  Aleksoto seniūnijoje įvyko Mokytojų – senjorų, dirbusių Aleksoto ugdymo įstaigose, pagerbimo šventė. Į pagerbimo šventę  susirinko gausus būrys mokytojų senjorų ir buvusių jų mokinių. Mokytojų senjorų pasveikinti atvyko LR Seimo narys Mindaugas Puidokas ir Kauno m. savivaldybės Švietimo skyriaus atstovė Ilona Vitkauskienė.

Labai džiugu, kad į pagerbimo šventę atvyko patys vyriausi mokytojai – devyniasdešimtmečiai Juozas Kazėnas ir Elena Namajuškaitė. Elena Namajuškaitė visus susirinkusius pasveikino ir paskaitė eiles, susijusias su savo gyvenimo  akimirkomis. Renginio metu mokytojas Vytautas Aleksandravičius paskaitė savo kūrybos eilėraštį, bei parodė visiems susirinkusiems savo gamintus atvirukus. Mokytojas Juozas Kazėnas, buvo pats vyriausias (96 m.) susitikimo dalyvis, kuris dar puikiai vaikšto, o namie buvo užtiktas kapojant malkas, renginio metu mokytojas J. Kazėnas  visus pasveikino eilėmis. Kadangi Mokytojų – senjorų pagerbimo šventė Aleksoto seniūnijoje organizuojama jau trečią kartą, vienas iš mokytojų – Feliksas Kerpauskas atsinešė daug nuotraukų iš paskutinio susitikimo, kuris buvo prieš 3 metus.

Susirinkusieji klausydamiesi Danutės Žiedelienės vadovaujamų vaikų muzikos studijos „Saulutė“ ir ansamblio  „Saulės ratas“ koncerto, vaišinosi arbata bei Aleksoto bendruomenės centro padovanotu tortu.  Visi senjorai buvo pasveikinti nuostabiomis VDU Kauno botanikos sodo jurginų puokštėmis, kurias sukūrė Aleksoto bendruomenės centro narė Janina Stasiukynienė, bei visiems buvo įteikti atminimo ženkliukai „Kaunas dėkoja“  ir užrašų knygutės.

Nuoširdus ačiū visiems dalyvavusiems.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content