Mokslo metų pradžios šventėje garbingi svečiai

Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje apsilankė Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila, Aleksoto klebonas kanauninkas Valius Zubavičius, Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė, Kauno miesto švietimo skyriaus atstovai.

Į naujai suremontuotą mokyklą rinkosi gausus moksleivių ir tėvelių būrys. Visi džiaugėsi atnaujinta mokyklos išore ir suremontuotomis klasėmis bei pagalbinėmis patalpomis.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content