Miškininkai padės pasiruošti Kalėdomis

Ketvirtadienį, t.y.gruodžio 19 d., miškininkai nemokamai dalys eglių šakas ir kankorėžius namams prieš šventes papuošti. Ši tradicinė akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ pirmą kartą surengta 2006 metais. Ji sumanyta skatinti žmones prieš šventes nekirsti jaunų eglaičių, nelaužyti jų šakų. Kasmet per akciją Lietuvos miškininkai išdalija daugiau nei 100 tūkst. eglių šakių. Jos atvežamos iš paruoštų miško kirtimų valksmų, nė vienas medelis akcijai nėra nukertamas.

Kaune šakos bus dovanojamos – Rotušės bei Panemunės turgaus aikštėse ir Baltų prospekte prie Šilainių seniūnijos nuo 12.00 iki 19.00 val.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content