Minėjimas Japonijos ambasadoje

Japonijos ambasada Vilniuje paminėjo Didžiojo Rytų Japonijos žemės drebėjimo 5 metų sukaktį. Į renginį buvo pakviesti žmonės ir organizacijos, kurie rengė palaikymo akciją nukentėjusiems nuo žemės drebėjimo. Į kviestųjų sąrašą pateko ir Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė, Aleksoto bendruomenės pirmininkas Zenonas Šalna, Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijos direktorė Lina Viršilienė.

Prieš 5 metus įvykusi tragedija Japonijoje labai sujaudino Aleksoto bendruomenės narius. Seniūnės paraginti bendruomenės nariai ir mokyklų vadovai nutarė, kad geriausia apie nelaimę supažindinti mokinius ir dviejų savaičių laikotarpyje vesti pamokas ir gaminti draugystės apyrankes, suvenyrus, atvirutes, tolimam ir nepažįstamam Japonijos draugui, kuris neteko tėvų per šią gamtos stichiją. Baigiant atlikti numatytus darbelius, praėjus mėnesiui po žemės drebėjimo, 2011 metų balandžio 11 d. , į Kauno J. Dobkevičiaus vidurinę mokyklą atvyko Japonijos ambasadorė ir vaikų darbeliai jai iškilmingai buvo  įteikti. Taip pat šalia apžvalgos aikštelės šiam įvykiui atminti  buvo pasodinta pušelė, prie kurios japonų  ir lietuvių kalbomis parašyta lentelė „Mes su Jumis“.

Ši atjauta sulaukė didelio atgarsio Japonijoje. Už mūsų nuoširdžią užuojautos akciją, Japonijos ambasada apdovanojo puikių atlikėjų iš Japonijos koncertu ir nuolatiniu dėmesiu Aleksoto seniūnijai , bendruomenei ir švietimo įstaigoms.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content