Migracijos paslaugos LR piliečiams Kaune bus teikiamos vienoje vietoje

Migracijos departamentas informuoja, kad nuo šių metų kovo 1 d. Kauno skyrius paslaugas Lietuvos Respublikos piliečiams Kauno mieste teiks vienoje vietoje.

Lietuvos Respublikos piliečiai asmens dokumentų išdavimo ir keitimo klausimais Kauno mieste bus aptarnaujami tik A. Juozapavičiaus pr. 57, Kaunas.

Darbo laikas:  
Pirmadienis 7.30–18.30
Antradienis 7.30–16.30
Trečiadienis 7.30–16.30
Ketvirtadienis 7.30–16.30
Penktadienis 7.30–15.15

Daugiau informacijos

https://www.migracija.lt/

Informacija apie migracijos paslaugas: tel. 8 707 67000, el. paštu [email protected]

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content