Miestas rengiasi modifikuoti ištisus kvartalus, kviečiame aktyviai dalyvauti!

Kviečiame aktyviai dalyvauti!

  1. Gegužės 11 d. „Kvartalai keičiasi“

Miestas rengiasi modifikuoti ištisus kvartalus, atnaujinant ne tik energetiškai neefektyvius daugiaaukščius namus, bet ir požeminius tinklus, aplinką bei infrastruktūrą. Susipažinti su urbanistų vizija ir teikti savo siūlymus bus galima tam skirtame renginyje.

Laikas: 18 val.

Vieta: Čečėnijos Nepriklausomybės aikštė

Plačiau: https://fb.me/e/3vkqzvCC3

 Gegužės 13 d. „Įmink Kauną“  

Dviračių entuziastai kviečiami burtis į komandas ir dalyvauti orientaciniame žaidime „Įmink Kauną“. Dalyviai aplankys įdomias miesto vietas, daugiau apie jį sužinos bei aktyviai praleis dieną. Paruoštos 5, 10 ir 20 kilometrų trasos.

Vien tik orientaciniu žaidimu šventinė diena neapsiribos:

12.00 val. renginio pradžia ir iniciatyvos „Judėk sveikai“ mankšta

12.30 val. orientacinio žaidimo startas

12–17 val.:

  • Moksleivių techninės kūrybos centro edukacija: dviračių puošimas bei vėjo malūnėlių lankstymas;
  • Socialinė akcija „Neturime Planetos B“ supažindins apie klimato kaitos padarinius bei žmonių elgesio įtaką planetai;
  • Kauno apskrities bendruomenės pareigūnų paruošta programa: kvies atšvaitais pasižymėti norimus drabužius, sukti laimės ratą ir dalyvauti kitose veiklose;
  • nemokamos momentinės nuotraukos.

Laikas: 12 – 17 val.

Vieta: Kauno senoji senamiesčio prieplauka

Plačiau: https://fb.me/e/1b1gm2dKv

  1. Gegužės 14 d. Romo Kalantos 70-ųjų gimimo metinių minėjimas

Vidurdienį Laisvės alėjoje, prie muzikinio teatro, bus pagerbtas Romo Kalantos atminimas. Nuo 12.30 val. čia skambės fragmentai iš Kipro Mašanausko roko operos „1972“. Juos atliks teatro profesionalai: Marija Arutiunova, Egidijus Bavikinas, Gabrielė Bielskytė, Iveta Kalkauskaitė, Ingrida Kažemėkaitė, Rokas Laureckis, Martynas Stankevičius.

Pagrindiniu renginio akcentu taps kompozitoriaus Jaroslavo Cechanovičiaus mišios „Requiem. Žuvusiems už laisvę”, sukurtos R. Kalantos aukai pagerbti. Teatralizuotas misterijas atliks Kauno valstybinio muzikinio orkestras ir choras, solistės  Gitana Pečkytė, Gabrielė Bukinė bei Ieva Goleckytė. Taip pat papildys berniukų ir jaunuolių choras „Varpelis“, vadovaujamas meno vadovų Gintarės Jurgilės ir Juliaus Šidlausko.

Vieta: Kauno valstybinio muzikinio teatro sodelis

Laikas: 12.30 val.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content