METŲ KAUNIETĖ

Dienraštis „Kauno diena“, kasmet renka „Metų kaunietę“. Mes džiaugiamės, kad visuose rinkimuose dalyvauja ir patenka į geriausių šešetuką mūsų Aleksoto šaunios moterys.

Šiais metais į dešimtuką pateko Lina Šulcienė, Vytauto Didžiojo universiteto docentė, kuri savo laisvą laiką skiria Aleksoto socialiai pažeidžiamų šeimų vaikams, be jokio atlygio, dirbdama Aleksoto šv. Kazimiero parapijoje.

Mes labai mylime ir gerbiame Liną, už jos savanorišką ir labai reikalingą veiklą, ir kviečiame Aleksoto seniūnijos bendruomenę, balsuoti už Liną Šulcienę.

Nuoroda: http://metu-kauniete.diena.lt/kategorija/metu-kauniete-2019/kandidaciu-desimtukas-2019/ 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content