Meilės Lietuvai šventė Aleksoto seniūnijoje

Vasario 14 d. Aleksoto seniūnijoje vyko labai graži ir dvasinga šventė. Susirinkusieji turėjo progą dalyvauti architekto Jono Lukšės piešinių parodos ,,Sovietų genocido aukų atminimo ženklai Kaune“ atidaryme. Autorius puikiai įamžino žmones ir jų atmintinas vietas, daugeliui tai buvo tikra istorijos pamoka. Kitas labai svarbus renginio momentas, kuomet Povilas Venta Kuprys pristatė savo poezijos knygą ,,Medžiameldis“. Autorius puikiai skaitė savo eilėraščius, o jam talkino, įterpiant liaudiškas dainas ir romansus, folkloristai Vilija ir Remigijus Ratautai. Renginį vainikavo dainininkė Giedrė Tallat-Kelpšaitė ir Viktoras Jermolovas. Giedrė parinko pačias gražiausias Lietuvai skirtas dainas, jos puikus balsas ir tas įtaigus dainų perteikimas iš širdies į širdį, tikrai visus paveikė, jautėmės visi, kaip viena puiki šeima.

Ačiū visiems atlikėjams, visiems dalyvavusiems mūsų renginyje. Dėkojame svečiams tarybos nariams Editai Gudišauskienei ir Rytui Kupčinskui, atvykusiems pasveikinti Aleksoto bendruomenę.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content