Mėgėjų teatro „Veidrodis“ spektaklio „Su jubiliejumi, brangusis“ akimirkos

2023 metų gruodžio mėn. 2 dieną Kauno m. savivaldybės Dainavos seniūnija kartu su Kauno V. Kudirkos viešosios bibliotekos ,,Berželio“ padaliniu kauniečius ir miesto svečius pakvietė į bibliotekos renginių salę pažiūrėti Prienų rajono nepriklausomo mėgėjų teatro „Veidrodis“ spektaklio – komedijos „Su jubiliejumi, brangusis“ (rež. Jonas Grabauskas).
Dalyvius šiltai, maloniai pasitiko vyr. bibliotekininkė Daiva Stankevičienė ir renginio iniciatorė Dainavos seniūnijos bendruomenės, Kauno Senjorų klubo narė, Kauno miesto savivaldybės senjorų reikalų komisijos narė Birutė Zeigienė.
Renginio pradžioje dalyvius pasveikino Dainavos seniūnijos seniūnė Violeta Baltutienė ir pakvietė tylos minute pagerbti Anapilin išėjusią mūsų širdžių Poetę Dalią Teišerskytę.
„2015 metų rudenį susitikę trys meno mylėtojai mažame Užuguosčio kaimelyje (Prienų r.) nusprendė įkurti mėgėjų teatrą „Veidrodis“. Teatre vaidina 11 aktorių. Pastatė 8 spektaklius.Vaidino ne tik Lietuvoje, bet ir Anglijoje, Lenkijoje. Buvo pastatę bendrą spektaklį su Anglijos lietuviais. Mėgėjų teatras „Veidrodis“ turi savo logotipą, kuris turi tarptautinį sertifikatą. Teatro aktoriui – režisieriui Jonui Grabauskui už nuopelnus, puoselėjant lietuvių kultūros paveldą bei lietuvybę, 2019 m. suteiktas Prienų rajono „Metų Šviesuolio“ vardas“, – trumpai pristatė mėgėjų teatrą V. Baltutienė ir pasidžiaugė, kad režisierius J. Grabauskas maloniai sutiko su aktorių grupe pirmą kartą atvykti pas mus, o mūsų bendrystė tęsis ir toliau.
B. Zeigienė pasveikino gausiai susirinkusius žiūrovus ir Ligitos eilėmis „Žmogaus kantrybė begalinė, / Bet vienąkart ji gali trūkt, / Kaip siūlas, kurį stipriai mynė – / Tada jau pykčio neužsukt…“, – pakvietė teatro aktorius.
„Berželio“ bibliotekoje skambėjo juokas, susirinkusieji mėgavosi komedija ,,Su jubiliejumi, brangusis”.
Žmona neapsikentusi vyro neištikimybės, į jo jubiliejaus šventę sukvietė visas tris jo meilužes, jam nežinant. Atvykusios į gimtadienį viena kitos „nepažįsta“… Čia ir prasidėjo visos linksmybės, įdomybės…
Pasibaigus spektakliui, J. Grabauskas perskaitė Laimos Stankevičienės – Laimužės eiles, skirtas poetės Dalios Teišerskytės šviesiam atminimui.
Dainavos seniūnijos seniūnė V. Baltutienė dėkojo teatrui „Veidrodis“, jo vadovui Jonui Grabauskui ir įteikė padėką, sveikino – vyr. bibliotekininkė D. Stankevičienė.
Nuoširdūs seniūnės padėkos žodžiai, rožių žiedai lydėjo vyr. bibliotekininkę D. Stankevičienę, renginio vedėją B. Zeigienę.
Mėgėjų teatro vadovui ir aktoriams, D. Stankevičienei, B. Zeigienei dėkojo Dainavos bendruomenės centro „Draugystė“ pirmininkė Danutė Macenkaitė ir perdavė geradarių rėmėjų skirtas dovanėles, o dalyviams dovanojo atšvaitus ir linkėjo „Būkite saugūs kelyje“.
Mėgėjų teatrą ir žiūrovus lydėjo Dainavos dienos globos centro lankytojų su socialinėmis darbuotojomis sukurti rudeninių gėlių žiedai, kuriuos įteikė centro lankytojas Henrikas.
Susirinkusieji dėkojo aktoriams, renginio organizatoriams, klausinėjo, kada vėl galėsime susitikti, pabūti bendrystėje, visų veidus puošė šypsenos.
Straipsnio ir nuotraukų autorė
Dainavos seniūnijos bendruomenės narė Birutė Zeigienė

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content