Mažųjų kauniečių tėveliai kviečiami registruoti savo atžalas į pasirinktas miesto bendrojo ugdymo mokyklas

Mažųjų kauniečių tėveliai kviečiami iki pavasario pabaigos registruoti savo atžalas į pasirinktas miesto bendrojo ugdymo mokyklas. Prašymus galima patogiai teikti internetu arba pristatant į pasirinktą įstaigą – abudu būdai yra lygiaverčiai ir pranašumo nesuteikia.

Tėveliai ar globėjai nuo kovo 15 dienos iki gegužės 31-osios elektroninius prašymus gali pildyti internetu imokykla.kaunas.lt.

Jeigu tarp pageidaujamų ugdymo įstaigų nepasirinkta priskirtoji mokykla pagal deklaruotą gyvenamąją vietą savivaldybės teritorijoje, informacinė sistema ją priskirs automatiškai.

Nesant galimybių užpildyti prašymą informacinėje sistemoje, jis pateikiamas tiesiogiai pasirinktoje mokykloje. Vienas vaikas gali būti registruojamas į dvi miesto įstaigas.

Pirmumas teikiamas vaikams, kurių gyvenamoji vieta deklaruota Kauno mieste ir patenka į mokyklai priskirtą teritoriją. Vertinant gautus prašymus, atsižvelgiama į gyvenamosios vietos deklaravimo datą, vaiko specialiuosius ugdymosi poreikius bei mokykloje jau besimokančius seses ar brolius.

Esant laisvų vietų, Kauno miesto bendrojo ugdymo įstaigose laukiami visi norintieji ir iš kitų savivaldybių.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content