„Mažoji Aleksoto olimpiada“

Vakar, gruodžio 7 d., Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje įvyko „Mažoji Aleksoto olimpiada“. Renginys skirtas mikrorajono švietimo įstaigų bendruomenėms. Iš kiekvienos ugdymo įstaigos buvo kviečiama dalyvauti 5–7 metų vaikų komandos, bei 9–10 metų vaikų komandos.

Renginyje „Mažoji Aleksoto olimpiada“ iš viso dalyvavo 9 komandos: 4 komandos iš Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos, 2 komandos iš Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijos, 2 komandos iš  Kauno Tirkiliškių mokyklos-darželio, komanda iš lopšelio – darželio „Boružėlė“, ir komanda iš Aleksoto lopšelio – darželio. Komandos varžėsi tokiose olimpiadinėse rungtyse kaip taiklioji rankelė, sveikatinimo ambasada, protų kovos, olimpinė 3D trasa, išmaniosios lenktynės ir refleksijos rungtis.

Buvo labai smagus renginys, kuriame vyravo azartas, juokas ir artėjančių švenčių nuotaika.

Dėkojame Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos kolektyvui už puikiai organizuotą „Mažąją Aleksoto olimpiadą“.

Šis renginys yra sudėtinė Aleksoto bendruomenės centro vykdomo projekto „Aleksoto bendruomenės aktyvinimas“ dalis.

Projektą remia:

Aleksoto bendruomenės centro informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content