Maloniai kviečiame visus kauniečius dalyvauti apklausoje.

Maloniai kviečiame visus kauniečius dalyvauti apklausoje, kurios tikslas – išsiaiškinti miesto gyventojų sporto įpročius, taip pat suprasti, kokių sporto ir / ar fizinio aktyvumo renginių miestiečiams reikia bei kaip jie vertina esamą sporto ir fizinio aktyvumo infrastruktūrą.

Jūsų atsakymai padės suprasti Kauno miesto gyventojų poreikius bei lūkesčius. Taip pat prisidėsite prie aktualių pokyčių savo mieste!

Anketa yra anoniminė, todėl niekas negalės susieti pateiktų atsakymų su konkrečiu asmeniu.

Savo nuomone išsakyti galite: https://survey.zohopublic.eu/zs/VpBuHf

www.smartcontinent.com 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content