Maloniai kviečiame į tradicinius poetinius skaitymus kiekvieną ketvirtadienį 16 val.Draugystės parke

????????????????????????????????????

Š. m. rugpjūčio 20 d. (ketvirtadienį ) 16 val. Dainavos seniūnijos Draugystės parke bus atidarytas poetinių skaitymų sezonas. Į šį šventinį renginį jau penktą sezoną kviečia nepriklausomųjų rašytojų poetė, poetinių skaitymų Draugystės parke sumanytoja ir organizatorė, Dainavos seniūnijos gyventoja – Teresė Varnagirienė.

Maloniai kviečiame poetinio žodžio kūrėjus ir mėgėjus „PALEISTI EILES Į ERDVES” rytoj ( rugpjūčio 20 d.) 16 val. į Draugystės parką prie Kovo 11-osios gatvės kalnelio.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content