Maloniai kviečiame į Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus atidarymą, kuris vyks 2017 m. vasario 21 d. 12 val.

Maloniai kviečiame į Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus (V. Krėvės pr. 97A)  atidarymą, kuris vyks 2017 m. vasario 21 d. 12 val.

Po remonto naujai atidarytame skyriuje bus laukiami ne tik vaikai, ką skaityti jame ras ir suaugusieji.

 

Atidarymo šventės programa:

12 val. iškilminga atidarymo ceremonija.

Dainuos Gabrielė Žemaitytė, šoks Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų šiuolaikinių šokių studija „Vėtra“ (vadovė Irina Lazauskienė).

 

13 val. Hario Poterio viktorina.

 

Šventės metu netruks ir kitų pramogų – bibliotekos lankytojus pasitiks knygų herojai, visi norintys bus kviečiami dalyvauti šachmatų turnyre. Bibliotekoje visą dieną veiks laboratorija su 3D spausdintuvu ir virtualios realybės akiniais.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content