LR Vyriausybėje pagerbtos Aleksoto ir Panemunės seniūnijos

LR Vyriausybės rūmuose buvo pagerbti visi Nacionalinio konkurso „Valstybę kuriame mes” nominantai. Malonu, kad šiame padėkos renginyje nominantų tarpe ir dvi Kauno miesto seniūnijos, tai – Aleksoto ir Panemunės, kurios nominuotos už prasmingas veiklas, vienijančias bendruomenę, skatinančias bendruomeniškumą, kuris yra didžiausia jėga, leidžianti mums kurti Lietuvą, tokią, kokią norime ją matyti ateityje.

LR ministras pirmininkas Saulius Skvernelis įteikė padėkas ir atminimo medalius Aleksoto seniūnei Liukrecijai Navickienei ir Panemunės seniūnei Rasinai Žolynienei. Viso nominuoti 32 Lietuvos seniūnai iš 80 dalyvavusių konkurse.

Pasveikinti seniūnus atvyko Kultūros, Žemės ūkio bei Socialinės apsaugos ir darbo ministrai, miestų merai, administracijų vadovai. Gražiausią muzikos, dainų ir šokių pynę padovanojo Valstybinis ansamblis „Lietuva” ir Subtilu-Z”.

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content