Lošelio – darželio „Rokutis“ bendruomenė vykdo Erasmus+ projektą

Lošelio – darželio „Rokutis“ vaikučiai, lydimi darželio darbuotojų, balandžio 2-8 dienomis vyko į Daniją, Gislev Friskole mokyklą, kur dalyvavo projekto „Saulės nuspalvinti, jūros suvienyti“ muzikinėje stovykloje. Šioje stovykloje dalyvavo Rumunijos, Portugalijos, Gvadelupės (Pancūzijos užjūrio teritorija), Danijos ir Lietuvos vaikai bei pedagogai.

Susitikimo Danijoje metu vaikai turėjo išmokti dalyvių sukurtą stovyklos dainą, šokti savo šalies nacionalinį šokį, žaisti bendrus muzikinius žaidimus, bei kartu atlikti projekto dainą „Skirtingos spalvos- visi mes žmonės“.

Projekto dalyviai keliavo po Daniją, susipažino su šalimi, jos kultūra, žmonėmis. Pabuvojo svečiuose danų šeimoje, apsilankė Hanso Kristiano Anderseno pasakų muziejuje ir t.t.

Vaikai ir pedagogai patyrė daug įsimintinų akimirkų, kuriomis grįžę pasidalino su darželio bendruomene. Kitais metais projektas tęsis Madeiroje.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content