Litvakų kultūros forumas Kaune

Pradedama registracija į Litvakų kultūros forumą, kuris vyks rugsėjo 29-30 dienomis bei skelbia pirmuosius pranešėjus.

Forumą vainikuos didžioji KAUNO KANTATOS premjera. Įspūdingas muzikos ir video vaizdų labirintas sukurtas bendradarbiaujant su įvairių žanrų Lietuvos ir užsienio atlikėjais. „Kantatą“ atliks virš 200 muzikanų, Kauno simfoninis orkestras, chorai ir ansambliai. Ši akistata su istorija tampa kaip niekada aktuali šių dienų kontekste.

Renginius pristato „Kaunas 2022“ programa „Atminties biuras“ kartu su pasaulio litvakais, tarp kurių Williamas Kentridge‘as (PAR), Philipas Milleris (PAR), Jenny Kagan (JK), Bruce‘as Clarkas (FR) ir kiti. Forume dalyvaus ir tokie žymūs akademinio pasaulio atstovai kaip prof. James E.Young (JAV), prof. Antony Polonsky (JK), prof. Peter Salovey (JAV) ir kiti.

Pilna forumo pranešimų programa bus paskelbta rugpjūčio mėnesį.

Daugiau informacijos, lydinčiųjų kultūros renginių programa bei registracija:
https://kaunas2022.eu/litvakforum/

Puslapis anglų kalba:
https://kaunas2022.eu/en/litvakforum/

 

Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022| Kaunas – European Capital of Culture 2022

www.kaunas2022.eu

Facebook|Instagram|YouTube

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content