Linkime sėkmės moterų krepšinio komandai, atstovaujančiai Dainavos seniūniją VIII Lietuvos žaidynių sporto žaidynių atrankiniame etape Jonavoje

2015-08-27

?

Kaip ir kasmet, Lietuvos asociacija „Sportas visiems” kartu su miestų ir rajonų savivaldybėmis bei Kūno kultūros ir sporto departamentu organizuoja VIII-ąsias Lietuvos seniūnijų sporto žaidynes, kurių tikslas pasiekti, kad šalies gyventojai organizuotai ir sistemingai sportuotų savo gyvenamosiose vietose. Skatinama sporto plėtrą šalies regionuose, puoselėjant kūno kultūrą ir mėgėjų sportą, didinamas gyventojų fizinis aktyvumas, išaiaiškimamos sportiškiausios Lietuvos seniūnijos, savivaldybės, gerinamas bendruomenių narių tarpusavio supratimas, tolerancija, bendravimas.
Šiais metais Kauno miesto seniūnijų sporto žaidynėse Dainavos seniūnijai atstovavo (9) įvairių sporto šakų: krepšinio vyrų ir moterų, parko tinklinio vyrų ir moterų, virvės traukimo, šachmatų, šaškių, stalo teniso ir smiginio seniūnijos gyventojų sporto komandos, iš kurių net 7-ios iškovojo prizines vietas, kas užtikrino I-ąją bendrą komandinę vietą Kauno mieste.
Š. m. rugpjūčio 29 d. Jonavoje įvyks VIII-ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapas – atrankinės varžybos zonoje, kuriose Dainavos seniūniją atstovauja Moterų krepšinio komanda, vadovaujama aktyvios seniūnijos gyventojos Violetos Beržinskienės.
Prieš dvi dienas iš Kauno miesto savivaldybės Sporto skyriaus gavome pasiūlymą Dainavos seniūnijos smiginio komandai, kaip šios rungties vicečempionams seniūnijų sporto žaidynių Kauno mieste dalyvauti VIII-ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etape, atstovaujant Kauno miestą, kadangi atsisakė Kauno miesto seniūnijų žaidynių smiginio rungties čempionai – Aleksoto seniūnijos sportininkai. Ekspromtu suformuota Dainavos seniūnijos smiginio rungties komanda taip pat išvyksta į Jonavą ginti Kauno miesto garbę.
Linkime sėkmės varžybose!
Seniūnijos gyventojai ,pageidaujantyspalaikyti Dainavos seniūnijos sportininkų komandas, kviečiami vykti į Jonavą.
Išvykstama Kauno miesto savivaldybės autobusu nuo Kauno miesto savivaldybės pastato ir Savanorių pr. 350 ( Neo Kaunas) rytoj rugpjūčio 29 d. 9.30 val. nemokamai.
Dainavos seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content