Lietuvos vėliavos dienos paminėjimas Kaune 2016 metai

priambule

Lietuvos vėliavos dienos paminėjimas Kaune

2016 m. sausio 1 d. Kaune šeštus metus iš eilės asociacija „Kovo 11-osios gatvės bendrija“ iškilmingai paminėjo Lietuvos vėliavos dieną Gerojo Ganytojo bažnyčioje. Bažnyčioje buvo aukojamos Šv. Mišios ir pašventintos parapijiečių Lietuvos trispalvės.

Renginyje dalyvavo šauliai ats. mjr. Antanas Sirtautas, Lietuvos kariuomenės rezervo karių asociacijos Kauno skyriaus narys Gintautas Tamulaitis ir Algirdas Jančiukas, asociacijos „Kovo 11-osios gatvės bendrija“ nariai Raimundas Kaminskas, Povilas Andriuškevičius, Algirdas Folosas, Stasys Sinkevičius bei Gerojo Ganytojo bažnyčios parapijiečiai.

Prieš 97-erius metus, 1919 metų sausio 1 d., Gedimino pilies bokšte Lietuvos trispalvę kaip laisvos Lietuvos simbolį pirmą kartą iškėlė Lietuvos savanorių būrys vadovaujamas karininko Kazimiero Škirpos.

Saugokime ir gerbkime Lietuvos trispalvę.

 

Kovo 11-osios gatvės bendrijos vadovas, šaulys Raimundas Kaminskas

 

 

 

Mob. Tel. +370 680 53 495

foto1

foto2

foto3

foto4

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content