Lietuvos Raudonasis Kryžius kviečia prisijungti prie higienos priemonių rinkimo akcijos

Lietuvos Raudonasis Kryžius kviečia prisijungti prie higienos priemonių rinkimo akcijos jau šią savaitę!

Jau gegužės 24-25 dienomis Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriai, darbuotojai, mūsų šeimos nariai, draugai, kitų įmonių ir organizacijų darbuotojai, norintys prisidėti prie iniciatyvos, kartu kviečiami susivienyti ir padėti stokojantiems žmonėms higienos, kanceliarijos priemonių rinkimo akcijoje savanoryste.

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus organizacija aktyviai padeda bėdos ištiktiems, vienišiems žmonėms teikiant humanitarinę pagalbą maistu, higienos priemonėmis, drabužiais, avalyne, buitine technika, baldais, palydėjimo paslaugomis, psichologo konsultacijomis ir taip tiesiogiai prisideda prie geresnio krizinėje situacijoje atsidūrusio žmogaus būvio.

Kiekvienas ištieskime savąją pagalbos ranką ir savais būdais prisidėkime prie pagalbos kitam.

Kada? Gegužės 24-25 dienomis. Galima pasirinkti dieną.

Kur? Įvairiose Kauno parduotuvėse. Galima pasirinkti pagal vietą.

Registracijos nuoroda: https://linktr.ee/redcrosslt

Mums labai reikia jūsų pagalbos.

Ramunė Panciriovienė

Lietuvos Raudonasis Kryžius/Lithuanian Red Cross

Statybininkų g. 12, Kaunas, LT-50127

Mob.: +370 645 00190

www.redcross.lt
[email protected]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content