Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centro informacija

2022 m. kovo 14 d. – gegužės 13 d. Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centre, bus organizuojamas Patrulio kursas, kurio metu vyks lauko pratybos. Užtikrinama, kad pratybų vietose, bus laikomasi gamtos apsaugos taisyklių, transporto priemonės judės tik miško ir lauko keliais, nebus trikdoma kasdieninė gyventojų veikla.

Pratybų data/laikas Pratybų pavadinimas Dalyvaujančio karinio vieneto pavadinimas Pratybų vieta Pratybose dalyvausiančių karių skaičius
2022-03-31 07.00/2022-03-31 17.00 Kopimo nusileidimo pratybos Patrulio kursas

Kauno miestas,

Trijų mergelių tiltas

 30

Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų Juozo Lukšos centro informacija.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content