Lietuvos čempionatas Romainiuose!

Prėjusį savaitgalį Kaune, Romainiose, rinkosi Lietuvos senjorai į paplūdimio tinklinio Lietuvos čempionatą -2019. Visi čempionato dalyviai rungtyniavo dvejose amžiaus grupėse: -„Senjorai-60+“ ; „Senjorai-70+“ ir vyresni.

Pirmoje amžiaus grupėje dalyvavo 8-ios komandos, antroje – 3-rys komandos. Pirmosios grupės komandos burtų tvarka buvo suskirstytos į du pogrupius „A“  ir  „B“, kuriuose vieno rato sistema žaidė tarpusavyje. Pogrupiuose komandos užėmę 1-2 vietas toliau tęsė kovą dėl medalių. Pogrupyje „A“ nesunkiai laimėjo jungtinė Kauno-Panevėžio komanda, antri buvo labai ambicingai žaidę Alytaus „Dzūkija“. Pogrupyje“B“ kova vyko daug atkakliau, tik „Palanga-1“ nesunkiai nugalėjo visus varžovus.

Antroji vieta išaiškėjo tik suskaičiavus laimėtų ir pralaimėtų setų santykį. Šis palankesnis buvo Vilniaus „Valakampių komandai“. Pusfinalyje susitiko“Palanga-1“- „Dzūkija“, laimėjo „Palanga-1“ ir pateko į finalą. Antrajame pusfinalyje susitiko „Kaunas-Panevėžys“- „Valakampiai“, nesunkiai nugalėjo „Kaunas –Panevėžys“. Tad dėl 3-4 vietų  susitiko „Dzūkija“- „Valakampiai“, po atkaklios kovos 3-ąją vietą ir bronzos medalius laimėjo „Valakampiai“.

Aukso medalių likimą sprendė „Kauno-Panevėžio“- „Palangos -1“ komandos. Kova vyko labai atkakliai ir tik lemiamas trečiasis setas išaiškino nugalėtoją, laimėjo Jungtinė „Kaunas-Panevėžys „ komanda. Aukso medalius iškovojo Valdas Lauraitis,Romas Ašmys, Šarūnas Ščerbinskas ir Albinas Gervickas, sidabro medaliai buvo įtekti Vytautui Liutkevičiui, Vizgaudui Baniui ir Algimantui Jančiukui, brozos medaliai įteikti Sergejui Gumeniuk, Genadijui Macuk, Vasilijui Bekeš ir Olegui Miščenko.

Antroje amžiaus grupėje varžėsi tik 3-ys komandos“ Vilnius“, „Kaunas“ ir „Romainiai“. Šioje grupėje kovos vyko dar atkakliau, visose varžybose nugalėtojas paaiškėdavo tik lemiamame  trečiajame sete. Aukso medalius laimėjo „Kauno“ komanda – Kazimieras Bagdzevičius, Bernardas Venslovas ir Algimantas Žymantas, sidabras įteiktas „Vilniaus „komandai -Vladimirui Dutovui, Juozui Jankauskui ir Anatolijui Manasejevui, bronza labai „svetingiems“ šeiminikams „Romainių“ komandai –  Vytautui Gyliui, Petrui Leonaičiui ir Juozui Palevičiui.

Visus apdovanojimus (medalius ir taures) įteikė Šilainių seniūnas Virginijus Naruševičius ir  LR seimo narys Gediminas Vasiliauskas. Rėmėjo „UAB AMOKA“ prizus įteikė Romainių Centro bendruomenės pirmininkė Violeta Visockienė.

Čempionato organizatorius Juozas Palevičius.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.