Lietuvos bendruomenių organizacijų dėmesiui!

Lietuvos vietos bendruomeninių organizacijų sąjunga (LVBOS) ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga (LKBS) kartu su savo nariais vykdo sociologinį tyrimą – apklausą ir prašome Jus atsakyti į keletą klausimų apie viešąsias paslaugas. Mums labai svarbi Jūsų nuomonė. Atsakę į šiuos klausimus, padėsite sudaryti probleminių temų ir pasiūlymų sąrašą, kuris bus pateiktas valstybės institucijoms.

Jūsų skirtas laikas, nuomonė įgalina sprendimų priėmimą ir stiprina Lietuvos bendruomeninį judėjimą!

Tyrimo klausimai paspaudus nuordą: https://apklausa.lt/f/lietuvos-vietos-bendruomeniniu-organizaciju-sajunga-sociologine-apklausa-api-s4ru2jg/answers/new.fullpage?fbclid=IwAR2xirMvKmeMBbsLJXHexZCO3dhh990K291QLMf3hTm9onUlUTJ5tUQHxiU

Apklausa yra anoniminė.

Marija Bindokaitė, Kauno bendruomenių centrų asociacijos administratorė, tel.  +370 600 05936.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content