Lietuvos aviacijos muziejuje vyks parodos ANBO. Avangardo Naujokai Bet Oho pristatymas

Lapkričio 24 d., ketvirtadienį, 18 val. Lietuvos aviacijos muziejuje vyks parodos ANBO. Avangardo Naujokai Bet Oho pristatymas. Jei planuotumėte dalyvauti – labai prašyčiau mane informuoti.

18 val. | Parodos pristatymas. Lindyhopo trupės All That Swing pasirodymas
19 val. | Buvusio grupės ANBO vokalisto Rolando Paškevičiaus koncertinis pasirodymas

Parodos pagrindinė tema – pažintis su Antano Gustaičio gyvenimu ir jo indėliu Lietuvos aviacijai: sukurtais moderniais ANBO lėktuvais. Šalia šio svarbaus tarpukario Lietuvos dėmens vyko visuomenės modernizacija, todėl paroda taip pat pasakoja apie Antano Gustaičio Lietuvą – europietišką, stilingą, avangardišką ir ANBicingą.

Renginys vyks muziejaus lauko ekspozicijoje (Veiverių g. 132, Kaunas), tad svarbu šiltai apsirengti!
Pasiteiravimui: 8 37 390357, [email protected]

Vakaro metu svečius vaišinsime arbata. Rekomenduojame turėti savo termosinį puodelį.

Plačiau apie renginį – LAM facebook paskyroje @AviacijosMuziejus. Jei galite, pasidalinkite šiuo kvietimu ir su savo bendradarbiais.

Lauksime atvykstant,

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content