Lenkijos ambasadoriaus pavaduotojos atsisveikinimas

Lenkijos ambasadoriaus pavaduotoja Maria Ślebioda vakar atsisveikino, baigdama savo 5 metų kadenciją. Į šventę buvo pakviesta daug svečių tame tarpe ir Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė, surengusi ne vieną renginį kartu su Lenkijos ambasada ir Lenkijos institutu Vilniuje.

Vienas iš paskutinių renginių , tai Generolo Tado Kosciuškos 200-ujų mirties metinių minėjimas VDU Kauno botanikos sode.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content