Lengvatos rinkliavos mokėtojams

Lengvatos rinkliavos mokėtojams

 

Kauno miesto savivaldybės taryba 2015 m. gruodžio 8 d. sprendimu Nr. T-673 atleido nuo rinkliavos asmenis – pensininkus ir neįgaliuosius –  gyvenančius Kauno mieste ir prekiaujančius miško gėrybėmis, savo sklypuose išaugintais vaisiais, uogomis, daržovėmis ir gėlėmis aikštelėse, kurių sąrašai patvirtinti Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu.

Iki šiol, asmenys, pageidaujantys gauti leidimus prekiauti Kauno viešosiose vietose per „vieną langelį“ turėdavo kreiptis į Licencijų ir paslaugų skyrių.  Nuo šiol, šie asmenys galės prašymus pateikti ir seniūnijoje (V. Krėvės pr. 41A). Besikreipiantys asmenys turės:

  1. gauti seniūnijos pažymą apie savo sklype auginamas daržoves, vaisius ar gėles;
  2. pateikti prašymą;
  3. pateikti pensininko ar neįgaliojo pažymėjimą.

Seniūnija priimtus dokumentus pristatys į Klientų aptarnavimo skyrių, o gautą leidimą atiduos pareiškėjui. Tokiu būdu besikreipiantieji išvengs eilių, sutaupys laiko, gaus paslaugą jiems patogioje vietoje.

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content