Laivės gynėjų dienos paminėjimas

Sausio 15 d. Panemunės bibliotekoje vyko renginys Laisvės gynėjų dienai paminėti., kurios metu pristatyta foto paroda ,,AMŽINAI GYVI TĖVYNĖS ILGESY“.

Nuoširdžiai dėkojame tremties paveldo nuotraukų autoriui ir bendrijos „Lemtis“ pirmininkui Antanui Sadeckui ir jos nariui, ekspedicijų į lietuvių tremties vietas vadovui Gintautui Aleknai už parodos pristatymą, už nepaprastą atsidavimą ir meilę Tėvynei, nepailstamą norą suburti buvusius tremtinius bendrai veiklai, už siekį išsaugoti nors dalelę Lietuvių tautai skaudžios patirties autentiškų prisiminimų.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content