„LAISVĖS KOVŲ KELIAIS KAUNE“

„LAISVĖS KOVŲ KELIAIS KAUNE“

2015m. lapkričio 20 d. vykęs Edukacinis, orientacinis žygis „LAISVĖS KOVŲ KELIAIS KAUNE“ buvo skirtas Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos 75-čiui bei Dainavos seniūnijos  jaunimui.

Žygio startas , Dainavos seniūnijoje, V.Krėvės pr. 41A.  finišuota Kauno Rotušėje.

šį žygį organizavo ir pravedė asociacija „Kovo 11-osios gatvės bendrija“, kuri visus žygeivei ir komandos apdovanoti diplomais.

Žygyje dalyvavo 6 komandos ir nemažai pavienių žygeivių.

Žygio tikslas ir uždaviniai: Pagerbti laisvės kovų dalyvius kovojusius už Lietuvos nepriklausomybę Kaune ir jos apylinkėse. Pagerbti žuvusius už Lietuvos nepriklausomybę kovos dalyvius. Skiepyti meilę ir pilietinę pareigą Tėvynei. Ugdyti ištvermę, skatinti sveiką gyvenimo būdą, propaguoti žygius pėsčiomis, tobulinti žygiuose orientacines žinias. Įtraukti į šį žygį kuo daugiau jaunimo iš Dainavos seniūnijos. Supažindinti Kauno miesto Dainavos ir kitų  seniūnijų jaunimą su įžymiomis kovų ir kovotojų vietomis mieste.

Asociacijos „Kovo 11-osios gatvės bendrija“ projektas „Laivės kovų keliais Kaune“ finansuotas iš Kauno miesto Dainavos seniūnijai skiriamų bendruomenių sprendimams įgyvendinti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 metų programos lėšų.

Atsižvelgdamas į žygio dalyvių pageidavimus šios pradėtos tradicijos ir toliau bus tęsiamos. Tad lauksime jūsų pasiūlymų, pageidavimų bei atsiliepimų.

„Kovo 11-osios gatvės bendrija“ vadovas  dr. Raimundas Kaminskas

Tel: +370 980 53495        El. paštu: [email protected]

 

Lietuvos kariuomenės kūrėjas Romas Eidukevičius

 

Romas Eidukevičius
[email protected]
Tel. 869 881 938

(1) 2015-11-20  „LAISVĖS KOVŲ KELIAIS KAUNE“

(2) 2015-11-20  „LAISVĖS KOVŲ KELIAIS KAUNE“

(3) 2015-11-20  „LAISVĖS KOVŲ KELIAIS KAUNE“

(4) 2015-11-20  „LAISVĖS KOVŲ KELIAIS KAUNE“

(5) 2015-11-20  „LAISVĖS KOVŲ KELIAIS KAUNE“

(6) 2015-11-20  „LAISVĖS KOVŲ KELIAIS KAUNE“

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content