Laimės ir Žemės diena Aleksoto seniūnijoje

Minint Laimės dieną Aleksoto seniūnijoje, popietę Lietuvos aviacijos muziejuje prasidėjo renginys „Sparnuotosios svajonės”, į kurį buvo pakviesti vaikai iš Aleksote įsikūrusių neįgalių vaikų ir suaugusių dienos centrų „Sauliukas” ir „Meilės lašelis”.

Visus laimės dienos dalyvius pasveikino Aleksoto seniūnė Liurkecija Navickienė, Aleksoto bendruomenės centro pirmininkė Steputė Račkauskienė, Lietuvos aviacijos muziejaus direktorius Remigijus Jankauskas. Vėliau visi buvome pakviesti muziejaus darbuotojų Audronės ir Vadimo į ekskursiją. Čia vaikai pamatė ir daug sužinojo apie lėktuvų tipus bei įvairius sklandytuvus: lengviausią pasaulyje sklandytuvą „Pūkelį”, mažiausią pasaulyje sklandytuvą „Boružę”, transatlantinių lakūnų S.Dariaus ir S.Girėno lėktuvo „Lituanica” skrendančią repliką, savadarbį J. Valūno sraigtasparnį VA-1.

Ypač visus sudomino gaisrininkų apranga ir įranga. Visi norėjo paliesti muziejuje esančios karininko uniformos sagas, kurias palietus ir ištarus burtažodį išsipildo noras.

po ekskursijos visų laukė karšta arbata, sausainėliai-lėktuvėliai ir šventės rėmėjų „Saltės” labai gardus tortas.

Taip pat, kad šypsenos būtų gražios ir dantukai sveiki, Aleksoto bendruomenės centro pirmininkė Steputė Račkauskienė įteikė UAB „Recesus” padovanotą dantų pastą, o bendruomenės pareigūnė Aira Ramonienė vaikus apdovanojo balionais.

Visiems dalyvavusiems Laimės dienos renginyje „Sparnuotosios svajonės ” Aleksoto bendruomenės centro valdybos narys Ramūnas Navickas įteikė dalyvio pažymėjimą.

Laimės dienos renginiai taip pat vyko ir VDU botanikos sode, o Žemės dieną Aleksoto bendruomenės centro nariai paminėjo Marvelės upės slėnyje, kabindami inkilus.

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content