Laikini pokyčiai Panemunės policijos komisariate

Informuojame, kad nuo š.m rugsėjo 28 d. Kauno m Panemunės policijos komisariato Šančių ir Panemunės policijos nuovada laikinai (iki 2016 m. sausio 1 d.) persikelia į R. Kalantos g. 42.

Kauno m. Panemunės policijos komisariato viršininkas, Kriminalinės policijos skyrius ir Organizacinė grupė persikelia į M. Daukšos g. 10.

Pareigūnų darbo kabinetų nauji telefonų numeriai bus paskelbti internetiniame puslapyje www.policija.lt . Mobiliųjų telefonų numeriai ir elektroninio pašto adresai nesikeis.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content