Labdaros vakaras, kuriame pristatyta meno terapijos spektaklio „Nenugalėtieji” koncepcija

Spektaklio iniciatorius, Virginijus Šaulys, pasakojo apie pirmą kartą Lietuvos istorijoje statomą spektaklį, paremtą tikromis, vėžiu sergančiųjų, istorijomis ir išgyvenimais. Pristatyme dalyvavo režisierius ir aktoriai, kurie pakvietė susirinkusius į spektaklio premjerą, vyksiančią 2019 m. kovo 2 d. 16 val. Žalgirio arenos amfiteatre.

Visi norintys prisidėti prie gražios idėjos, galėjo prisidėti aukojant. Į labdaros vakarą buvo pakviesta ir dalyvavo Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content