Kvietimas viešosioms diskusijoms dėl Kauno miesto strateginio plėtros plano iki 2030 metų

Kauno miesto savivaldybė drauge su konkursą laimėjusiais strateginiais konsultantais UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ bei UAB „Civitta“ rengia Kauno miesto savivaldybės strateginį plėtros planą iki 2030 metų.

Baigdama įgyvendinti 2016–2022 m. miesto strateginį plėtros planą, Kauno savivaldybė atliko miesto gyventojų ir iš miesto gyventi išvykusių kauniečių apklausą. Nors per pastaruosius šešerius metus miestas ženkliai pasikeitė, tačiau siekiant užtikrinti darnią ir subalansuotą tolesnę Kauno plėtrą, į ateities vizijos rengimą siekiama įtraukti ir gyventojus.

Šiam siekiui įgyvendinti bus rengiamos trys viešosios diskusijos su Kauno miesto gyventojais, bendruomenių bei seniūnijų atstovais.

Pirmoji diskusija vyks liepos 27 d., antradienį. Joje kviečiami dalyvauti Aleksoto, Panemunės, Šančių ir Petrašiūnų seniūnijų gyventojai. Numatoma diskusijos pradžia – 16 val.

Antroji diskusija vyks liepos 29 d., ketvirtadienį. Joje kviečiami dalyvauti Centro, Žaliakalnio bei Vilijampolės seniūnijų gyventojai. Numatoma diskusijos pradžia – 16 val.

Trečioji diskusija vyks rugpjūčio 3 d., antradienį. Joje kviečiami dalyvauti Eigulių, Dainavos, Gričiupio ir Šilainių seniūnijų gyventojai. Numatoma diskusijos pradžia – 16 val.

Gyventojai kviečiami registruotis pasinaudojant šia nuoroda https://forms.office.com/r/sLEaUvGctM  iki 2021-07-23.

Kiekvienas iš 3 val. trukmės renginių vyks nuotoliniu būdu Zoom platformoje, kur pirmieji 100 į kiekvieną grupę užsiregistravusių kauniečių galės diskutuoti ir klausti gyvai tiek balsu, tiek raštu. Taip pat viešosios diskusijos bus tiesiogiai transliuojamos Kauno m. savivaldybės Youtube kanale, kur gyventojai galės įsitraukti į diskusiją teikdami komentarus raštu. Nuorodos į registraciją bei transliaciją bus skelbiamos specialiai šiam projektui dedikuotoje svetainėje 2030.kaunas.lt.

Renginių metu užfiksuoti pasiūlymai ir idėjos bus pateikti informaciniuose video siužetuose, specialiai Kauno miesto strateginio plėtros plano rengimui naudojamoje interneto svetainėje 2030.kaunas.lt. Joje nuolat skelbiama daugiau informacijos apie strateginį Kauno miesto plėtros planą iki 2030 metų.

UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content